O firmie GK-TECH

Firma GK-TECH zajmuje się sprzedażą profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń czyszczących marki Optima, Verona, Santoemma oraz środków chemicznych marki Premo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo myjnie parowe, wielofunkcyjne urządzenia parowe, pianowe odkurzacze piorące oraz profesjonalną chemię samochodową. Oferowane przez nas urządzenia są w 100% ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Nasze maszyny wykorzystywane są w myjniach samochodowych, firmach sprzątających, gastronomii, hotelach oraz w przemyśle.

 

Dlaczego firma GK-TECH?

 

Doświadczenie jakie zdobyliśmy w dotychczasowej działalności będzie pomocne naszym klientom w otwarciu własnej myjni zarówno stacjonarnej jak i mobilnej. Możemy zaproponować Państwu gotowy model biznesowy jakim jest franczyza, jak również nowatorskie techniki czyszczenia oraz dobór odpowiednich środków chemicznych co na starcie w znaczny sposób ułatwi prowadzenie tego biznesu i wyeliminuje możliwość popełniania błędów.

 

Innowacyjność naszych produktów polega na zastosowaniu przez producentów najnowszych technologii, które zapewniają naszym klientom niezawodne, funkcjonalne maszyny i gwarantują pełną satysfakcję z ich użytkowania.

 

Certyfikaty jakie posiadją nasze produkty świadczą o najwyższej jakości, są gwarancją bezpieczeństwa i spełniają wszystkie wymogi do użytkowania na terenie Unii Europejskiej.

 

Ekologicznym rozwiazaniem  jest zminimalizowane zużycie wody i nie generowanie scieków co jest niezwykle istotne ze względu na ochronę środowiska. Dzięki technologii mycia samochodów suchą parą do umycia jednego samochodu zużywa się blisko 50 razy mniej wody niż w przypadku tradycyjnych myjni samochodowych korzystających z myjni ciśnieniowych. Za ekologiczną i przyjazną środowisku uważana jest również metoda prania tapicerki samochodowej odkurzaczami pianowymi która w porównaniu z tradycyjnymi metodami prania tapicerki pozwala na znaczną redukcję zużycia środków chemicznych.