Zastosowania myjni parowych » Myjnie parowe

Myjnie parowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem oraz maja wiele możliwości zastosowań. Najpopularniejszym rozwiązaniem są myjnie samochodowe. Technologia mycia polega na usuwaniu zabrudzeń z samochodów za pomocą suchej pary pod wysokim ciśnieniem. Podczas tego procesu nie są generowane ścieki tak więc nie potrzebujemy żadnych pozwoleń do otwarcia myjni parowej ani instalacji typowych dla tradycyjnych myjni wodnych. Myjnie parowe występują również w wersji mobilnej co daje nam możliwość wykonania usługi w miejscu wyznaczonym przez klienta. Charakteryzuje je duża oszczędnośc wody. Są w 100 % ekologiczne.

 

 

Czyszczenie dywanów      Myjnia parowa      Mycie za pomocą pary 

 

Urządzeniem parowym możemy umyć nie tylko karoserię ale także trudno dostępne miejsca np. zawiasy, progi, uszczelki. Jest idealnym rozwiązaniem dla alergików odświerzając i dezynfekując tapicerkę za pomocą suchej gorącej pary jesteśmy w stanie usunąc wszelkiego rodzaju kurz i roztocza.

 

Mobilna myjnia parowa

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe rozwiązanie jakim jest Mobilna Myjnia Parowa wyposażona w odpowiednie urządzenia i przygotowana do pracy.W zależności od potrzeb klienta jednostka mobilna wyposażona jest w sprzęt przystosowany do mycia i czyszczeniea samochodów, a także do różnego rodzaju  usług związanych z czyszczeniem które pozwalają zapewnić jeszcze większy dochód. 

 

 

 

 

  • Brak pozwoleń wodno-prawnych
  • Niski koszt początkowy inwestycji
  • Mobilność świadczonych usług